Premijer liga: Bjelovar - Buzet 33:25

Dva gola postigao je Marin Vukelić (S. ŽULIĆ)

Utakmica 5. kola Premijer lige rukometaša - za poredak: Bjelovar - Buzet 33:25 (14:9). Dvorana OŠ. Gledatelja: 200. Suci: Gladović i Volenik (oba Virovitica).

BJELOVAR: Grkinić (2+0), Iv. Gašparović, Ezgeta 6 (2), Jurišić, Horvat 4 (1), Vidaković 6, Vidović, Šimunović 3, Grgić (17), Pavlović, Ig. Gašparović 5, Gota 2 (2), Fiala 2, Kontrec 3, Tandara 2.

BUZET: S. Pobrić (3+1), Šverko 1, Prodan 2, Kisiček, Radnić, Gašpar 1, Ljubotina 6, Vukelić 2, N. Pobrić 4, Jović (7+0), Gudić 5, Šćulac, Galijot 4 (1).

Sedmerci: Bjelovar 5 (6), Buzet 1 (1). Isključenja: Bjelovar 6, Buzet 12 minuta.

Lišeni usluga više od polovice igrača prve momčadi, Buzet je realno gledajući teško mogao u ovom susretu iznenaditi domaćina koji je vodio tijekom cijelog susreta i na kraju uvjerljivo slavio.

Iako su u prvih deset minuta utakmice u dva navrata imali igrača više u polju, Buzećani su zaostajali za tri pogotka (5:2), a oba je puta strijelac bio Vukelić. U sljedećih deset minuta gosti su poentirali samo jednom preko Ljubotine, što je Bjelovarčanima omogućilo da odu na "plus 5" (8:3 - 20').

S tom su prednošću domaći i otišli na odmor, iako su u dva navrata imali i "plus 6". U nastavku se igralo "gol za gol" 37. minute (18:13), da bi domaći s dva uzastopna pogotka prvi put stigli do sedam razlike (20:13 - 40').

Prednost domaćih rasla je kako je vrijeme odmicalo, pa su u posljednjih deset minuta susreta domaći ušli s prednošću od devet golova (28:19) čime je susret praktički bio riješen. (V. BOŽIĆ)