Prekinut susret Rijeka - H. dragovoljac

Posljednja utakmica 16. kola Prve HNL između Rijeke i Hrvatskog dragovoljca na Kantridi prekinuta je na poluvremenu pri rezultatu 1-0 za domaće zbog nestanka električne energije na riječkom stadionu.

Odigravanje same utakmice bilo je upitno zbog jake kiše koja je natopila travnjak Kantride, ali sudac Burilo je ipak odlučio da dvoboj počne. No, na poluvremenu je on morao biti prekinut zbog kvara na instalacijama, a kako se taj kvar nije mogao brzo otkloniti susret je prekinut.

Strijelac jedinog pogotka u prvom poluvremenu bio je Knežević u 12. minuti. Za sada nije poznato kada će susret biti nastavljen ili igran ponovno. Rijeka je tako ostala treća sa 29 bodova, koliko ima i četvrta Lokomotiva, dok je Hrvatski dragovoljac posljednji sa sedam bodova. Na vrhu je Dinamo sa 36 bodova, drugi Hajduk ima 34. (Hina)