Potpican '98 ABS - Muc Bitumina 14:0

U derbiju zacelja malonogometaši Potpicna '98 ABS deklasirali su splitsku momcad, a da gosti nisu na vratima imali raspoloženog Antu Krola, rezultat je mogao biti i veci.

Igraci Muc Bitumine poraz su potpisali vec prilikom dolaska u Labin jer su u momcad imali cak šestoricu juniora i jednog veterana od 46 godina, a odolijevali su napadima Potpicanaca samo u prvih pet minuta, prije nego što je mrežu gostiju naceo Keven Drndic.

Prednost se iz minute u minutu povecavala, a kapetan momcadi Keven Drndic i posljednjim je golom, 14. za Potpican '98 ABS, zakljucio pricu.

S ova tri boda domaci su se napokon maknuli s predzadnjeg mjesta na prvenstvenoj ljestvici, a iduceg tjedna cekaju ih dva splitska gostovanja.

Potpican '98 ABS - Muc Bitumina 14:0 (7:0).
Dvorana SŠ Mate Blažina. Gledatelja: 50. Suci: Vladimir Merle i Josip Dujmic (oba Rijeka).

Strijelci:
1:0 K. Drndic (5), 2:0 Radusin (6), 3:0 Tomljanovic (10), 4:0 P. Drndic (11), 5:0 Tomljanovic (12), 6:0 Lalic (17), 7:0 Lalic (17), 8:0 Lalic (23), 9:0 P. Drndic (24), 10:0 Tomljanovic (26), 11:0 Radusin (28), 12:0 Tomljanovic (31), 13:0 Sandic (37), 14:0 K. Drndic (39).