Porec - Umag 30:28

Prijateljsku utakmicu izmedu Poreca i Umaga otvorio je Filip Gavranovic pogotkom nakon 20 sekundi igre, što je inace premijerni pogodak u novigradskoj dvorani.

Nakon nekoliko promašaja Matoševic je poravnao na 1:1 da bi pet minuta poslije rezultat bio 4:1 za Porecane koji su do same završnice imali tu prednost, ali su u posljednjim minutama prvog dijela Umažani došli do izjednacenja.

Nastavak su bolje otvorili Umažani koji su imali dva zgoditka prednosti sve do 52. minute kada je uslijedilo poravnanje - 24:24. U smiraju susreta Porecani su bili precizniji i na kraju slavili u ovom prijateljskom ogledu.