Porec - Spacva 34:25

Rukometaši Poreca su došli nadomak pobjede od deset golova prednosti u derbiju 22. kola Premijer lige svladavši Spacvu na njenom prvom gostovanju u Velom Joži. Realno, kvalitetnu nadmoc domacina oslikava upravo tolika prednost.

Medutim, još u 36. minuti na semaforu je svijetlio rezultat 18:19 na stranu Vinkovcana koji su do tada vješto koristili sve elemente utakmice koji su im išli u prilog. No, Porecani su se na srecu uozbiljili na vrijeme, stisnuli obranu onako kao što najbolje znaju, ubrzali napadacku igru i iskoristili brojna iskljucenja gostiju u drugom poluvremenu.

Dvorana SRC Veli Jože, Porec
. Gledatelja 350. Suci: Cepanec (Turcina) i Jeftic (Varaždin).

POREC
: Sladoljev (13+0), Tomaic, Cužic 6, Gašparini 2, Galijot 2, Vujic 4, Prelac, Coric, Gavranovic 4, Petric, Gudic 6, Radakovic 1, Thoss 1, Gruicic 5, Milicevic 3 (2).

SPACVA
: Juzbašic (3+1), Rajkovic (11+1), M. Bureš 1, D. Bureš 2, Šokicic, Gazic, Tomas 4, Ma. Mišic 2, Didic 5, Pahanic, Mi. Mišic, Šunda 3 (2), Raljevic 1, Pongracic 2, Oroz 5.

Sedmerci: Porec 5 (2), Spacva 3 (2). Iskljucenja: Porec 2, Spacva 16 minuta. (K. KLARIC)