Porec - Siscia 31:26

U utakmici otvaranja 11. kola Premijerlige rukometaši «Poreca», u hladnoj su Žatiki, sa sigurnih pet golova razlike savladali sisacku «Sisciju» te tako upisali svoju petu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu i ujedno niz neporaženosti produžili na tri susreta. Valja istaci da su u prvom dijelu glavne karike igre «Poreca» bili raspucani Ivica Gudic sa šest golova i vratara Carapina s osam obrana.

Pocetkom nastavka «Siscija» je uhvatila zamah i pokušala se rezultati vratiti u utakmicu te su se Siscani za sedam minuta igre uspjeli spustiti na zaostatak od svega «minus dva» (14:16), ali potom Ivancev, Gudic i Coric s tri uzastopna gola za Porecane ponovno podižu prednost domacina na pet pogodaka (19:14). U nastavku «Porec» je, uz solidnu dionicu Carapine na vratima sredinom drugog poluvremena, uglavnom održavao prednost koja je u tri navrata iznosila i šest zgoditaka.

Prvu sljedecu službenu utakmicu, polufinale Kupa Istre, rukometaši «Poreca» odigrati ce u utorak u Rovinju od 18 sati protiv istoimenog domaceg treceligaša.

Porec
Siscia (Siska) 31:26 (14:10). Dvorana Žatika. Gledatelja 250. Suci: Igor Barle i Saša vucic (oba Zagreb).