Porec - Marina Kaštela 1:3

Razlog zašto su u utakmici s Marinom Kaštelom ostale bez ijednog boda odbojkašice Poreca prvenstveno trebaju tražiti u prva dva seta koja su odigrale neprepoznatljivo. Vrlo dobra ekipa Marine Kaštele nije teško, za oko 45 minuta igre, stigla do sigurnog vodstva od 2:0. Porecanke su na ulasku u samu završnicu dohvatile rezultatski egal (21:21), no gošce su ipak stigle do tri mec-loptu, zadnju pri vodstvu 25:24. No, Porecanke se nisu predavale te su poenom Novosel, potom i s dva bloka, prvo Žužic i Mostahinic, te Žužic i Novosel stigle do zasluženog seta. Cetvrti set bio je prava poslastica za publiku i ponovno s nekoliko izmjena u vodstvu Porec je imao cak tri set-lopte, zadnju pri rezultatu 28:27. No, igracice Marina Kaštele su se u igri živaca pokazale smirenijima. Prvo su blokirale napad Laure Miloš, potom je poentirala Balic i na koncu je napad Laure Miloš završio u autu za slavlje gošci.