Porec - Gorica 29:29

Porecki rukometaši nisu na domacem terenu uspjeli slaviti protiv povratnika u premijerligaškog društvo Gorice, s kojom su tek remizirali.

Vlastite slabosti, solidni gosti iz Velike Gorice koji su se, kao što se i ocekivalo, pokazali vrlo nezgodnim suparnikom, te ove sezone sigurno najslabije sudenje, kakvo se odavno ne pamti u "Velom Joži", koje je prezentirao sudacki par iz Metkovica, sprijecili su ih da uknjiže toliko željena dva boda.

Buduci da su sedam minuta prije kraja zaostajali i cetiri gola (24:28), Porecani mogu biti zadovoljni bodom, no s obzirom na to da su u završne dvije minute imali tri prigode doseci svoje jedino, vjerojatno i pobjedonosno vodstvo, samo bod ih na koncu ne može zadovoljiti.

Dvorana SRC "Veli Jože". Gledatelja: 350. Suci: Ivica Glavinic i Mile Veraja (oba Metkovic). Porec - Gorica 29:29 (13:16).