Porec - EMC Split 33:26

Da rukometaši Poreca ove sezone nece lako dolaziti do pobjeda bez obzira na to kako se suparnik zvao, najbolji je pokazatelj subotnja utakmica u "Velom Joži" u kojoj su domacini teže nego što to rezultat govori pobijedili EMC Split, pretposljednji klub lige koji je u do sada deve odigranih kola upisao samo jednu pobjedu.

Na koncu su Porecani upisali najuvjerljiviju pobjedu sezone, koja bi ipak trebala odražavati razliku u kvalitetu izmedu subotnjih suparnika, no Splicani su u igri za kradu barem boda bili više od 50 minuta igre s obzirom na to da je u 53. minuti, kod vodstva domacina od 25:23, Jerko Matulic promašio sedmerac za svega "minus jedan" gostiju.

Dvorana SRC "Veli Jože". Gledatelja: 300. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Miloševic (Osijek). Porec - EMC Split 33:26 (11:11)

POREC:
Grd (4+0), Jablan (6+0), Krajinovic 1, Prelac, Mataija 5 (1), Galijot 5, Perhat, Coric 5, Šimicic 1, Radošic, Ivancev 3, Gudic 4, Radakovic 3 (1), Thoss 4, Topic, Milicevic 2.

EMC SPLIT:
Vukas (10+0), Cvitkovic, Ilic 1, Radnic 1, Javorcic 2, Sliškovic 2, Korijenic, H. Žeravica 1, A. Žeravica 4, Varvodic 6, Matulic 8 (3), Božic Pavletic, Milkovic 1, Galic.

Sedmerci: Porec 2 (2), EMC Split 4 (3). Iskljucenja: Porec 6, EMC Split 6 minuta. Crveni karton: Radakovic (43) - grub prekršaj.