Porec - Buzet 29:24

Zahvaljujuci odlicnom izdanju u nastavku rukometaši Poreca upisali su sigurnu pobjedu u istarskom derbiju protiv Buzeta. Prvi dio susreta protekao je u potpunoj dominaciji gostujuce momcadi.

Superiornost na terenu Buzecani su potvrdivali uspješnim realizacijama pa je trener domacih Brcic, nakon kontranapada Vrkljana (3:9, 18. minuta) bio primoran uzeti minutu odmora. Hladenje je ocito dalo efekta pa Porecani ulaze u pozitivnu seriju od 5:1, gdje je sa svoja tri zgoditka sudjelovao najefikasniji domaci igrac Mataia (8:10, 23. minuta).

Iako je Sladoljev pružio priliku domacoj momcadi da u potpunosti sustigne goste vec u prvom dijelu, njegovi suigraci u napadu to nisu znali konkretizirati, pa su Buzecani zahvaljujuci dvjema zgodicima Šunjica u samoj završnici s prednošcu otišli na odmor (11:14).

Iako su drugi dio zapoceli s igracem manje, zbog iskljucenja Milicevica, Porecani vrlo brzo uspijevaju anulirati dotadašnje buzetsko vodstvo.

(11:14). SRC Veli Jože. Gledatelja: 50. Suci: Darko Cerniar (Rijeka), Kristijan Grubišic (Sv. Nedelja).