Poraz Arenaša na domacem terenu

Susret 6. kola Premijer lige rukometaša: Arena Jadrograd – Medimurje 30:34 (18:17). Dom sportova «Mate Parlov». Gledatelja: 200. Suci: Dražen Gladovic i Goran Volenik (oba Virovitica).

ARENA JADROGRAD
: Popovic (6), Bercek, Dobrila, Osmic 1, Barišic 4, Rožman 3, A. Bašic 8, Bonic, Brešcic 5 (1), Tomašev, Špac, Jukan, M. Bašic 8 (2), Badurina (8), Perlic, Jovanovic 1.

ME?IMURJE:
Cužic 3, Varga 11, Jeftic 3, Krajner 1, Maretic 6, Zadravec, Malovic, Sladoljev (19+2), Paponja 6 (1), Marcius, Šunjic, Herman 4, Cavar, Marcec, Rodik, Balent.

Sedmerci:
Arena J. 5 (3), Medimurje 1 (1). Iskljucenja: Arena J. 14, Medimurje 16 minuta. Crveni karton: A. Bašic (58' – tri iskljucenja), Zadravec (48' – tri iskljucenja).

Rukometaši «Arene Jadrograd» upisali su prvi ovosezonski poraz na svom parketu. U pravoj muškoj igri, protkanoj s cak 30 minuta iskljucenja, Puljane je porazilo «Medimurje» na krilima sjajnog vratara Sladoljeva i raspoloženog lijevog krila Varge, autora 11 pogodaka.

Nakon izjednacene igre u drugom dijelu utakmice kad su se momcadi izmjenjivale u vodstvu, ušlo se u neizvjesnu završnicu (28:27 - 50'). Tad «arenaši» upadaju u još jednu svoju «crnu rupu», što koriste gosti da se s cetiri uzastopna pogotka odlijepe (28:31 – 54'). Pokušali su Puljani presingom po cijelom parketu u završnici susreta spasiti što se spasiti da, no bilo je kasno i bodovi su otputovali u Cakovec.