Podravka Vegeta - Arena 32:23

Rukometašice "Arene" uvjerljivo su poražene od "Podravka Vegete" u susretu drugog prvenstvenog kola. Premda su prvi put u Koprivnici na kraju susreta zaostajale manje od deset pogodaka, teško da "arenašice" mogu biti zadovoljne takvim ishodom protiv nikad slabijih "kokica".

Pocetak susreta nudio je potpuno drugu sliku. "Arenašice" su krenule s tri uzastopna pogotka Tanje Kiridžic i u devetoj minuti imale dva pogotka prednosti (3:5), nakon cega su neobjašnjivo stale i dozvolile domacim rukometašicama da najprije u 12. minuti poravnaju, a potom i pet minuta kasnije pobjegnu na pet koraka prednosti (10:5), zakljucivši tako seriju od sedam uzastopnih pogodaka.

Premalo je bilo raspoloženih igracica u gostujucim redovima i premda su Kiridžic i Gavranic "pustile dušu" na parketu, izostala je pomoc ostalih njihovih suigracica, prvenstveno Havic koja se probudila tek u trenucima kad je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Drugi dio susreta ponudio je uglavnom igru "gol na gol" u kojoj su oba trenera, gostujuci Lalic i domaci Hrupec, pružili priliku i igracicama s klupe da osjete parket, svjesni obojica da ce bodovi ostati u Koprivnici.

Dvorana Fran Galovic. Gledatelja: 100. Suci: Zvjezdan Utješanovic i Saša Brkic (oba Zagreb).

PODRAVKA VEGETA: Žderic (1), Covic, Kožnjak 6, Pongrac, A. M. Beljo, Petkovic 1, M. Beljo, Zebic 5, Gace 6, Dragišic, Milanovic Litre 2, Poljak, Jelcic (14), Pasicnik 6 (1), Nikcevic 1 (1), Pušic 5 (1).

ARENA: Havic 7, Vukic, Mandic, Gaborovic, Šabic, Miloševic, Kiridžic 8 (3), Medugorac, Linic 1, Gavranic 5, Križanac (5), Mudronja 2, Gašic, Kajganic (9).Sedmerci: Podravka V. 3 (3), Arena 5 (3). Iskljucenja: Podravka V. 12, Arena 2 minuta. Crveni karton: Zebic (47' - tri iskljucenja).