Pobjede Intera i Slaven Belupa; Zagreb i Lokomotiva bez golova

Zagrebacki derbi 22. kola Prve HNL izmedu Zagreba i Lokomotive u Kranjcevicevoj ulici završio je bez pogodaka.

Inter je u Zaprešicu svladao Karlovac 4:0. Pred petstotinjak navijaca poveli su domacini u 6. minuti golom Kramarica. Šaric je u 50. minuti s jedanaest metara bio precizan i doveo Inter u vodstvo od 2:0. Treci gol postigao je Budimir u 70. minuti, a cetvrti Blaževic u samom finišu utakmice - u 90. minuti.

Slaven Belupo uvjerljivu je pobjedu na domacem terenu ubilježio protiv Osijeka. Gotovo tisucu gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici prvo je razveselio Glavica vec u 7. minuti, a 40 minuta kasnije, u 47. minuti mrežu Osjecana zatresao je i Davor Vugrinec za konacnih 2:0. (NL portal)