Plamen Požega - Biska Pula 62:58

Košarkašice Biske Pule doživjele su drugi poraz u ligi za ostanak. Na gostovanju u Požegi izgubile su od Plamena 58:62 u dvoboju petog kola.

Pobjednik je odlucen u zadnje tri minute utakmice, odnosno nakon što su Puljanke povele 56:54. Ivani ?ukic je tada dosudena nesportski prekršaj što je domaca ekipa iskoristila za mini seriju 4:0 i ponovno vodstvo - 58:56.

Uslijedila su tri nerealizirana napada Puljanki, da bi Plamen nešto više od pola minute prije kraja nakon prekršaja Biske pobjegao na 60:56. Biska je u samu završnicu utakmice ušla sa zaostatkom od 2 poena (58:60), ali je domaca ekipa uspjela još jednom poentirati za konacnih 62:58.