Pauli Klunic bronca na 200 m delfin

Treceg, završnog dana Otvorenog prvenstva Hrvatske u 50-metarskom bazenu, koji se u sklopu medunarodnog mitinga Zlatni medvjed od petka do nedjelje održavao na otvorenom plivalištu na zagrebackoj Šalati, nakon Valery Švigir (Arena), srebrne na 50 m ledno, od predstavnika istarskih klubova u nedjelju je medalju osvojila mlada seniorka Pule Paula Klunic. Ona je u utrci na 200 m delfinovim nacinom doplivala do bronce (2:36.73).

Juniorka Pule Stefani Valkovic plivala je u A finalu na 100 m ledno te zauzela šesto mjesto (1:09.15) u ukupnom i poretku prvenstva Hrvatske, dok je nastupom u B finalu na 50 prsno zauzela deveto mjesto (35.55).

Seniorka Arene Katarina Turcinovic plivala je u A finalu na 50 prsno, koje je okoncala na posljednjem, osmom mjestu (36.86). (M. Vu.)