OTP Banka - Split 1700 0:3

Pula. SC Mirna. OTP banka - Split 1700 0:3 (14:25, 19:25, 15:25).Gledatelja: 100. Suci: D. i A. Stipanicev (oboje Rijeka).

OTP BANKA:
Juric 1, Dogan 5, Terlevic 7, Drviš 5, Slavulj 11, Jahn 4, Todorovic, Baric, Vitasovic (L), Halilovic.
SPLIT 1700:
Zovko, Burling 17, Vladušic 7, Mamic 13, Maretic, Ozmic, Madir, Kocar 8, Milardovic (L), McNatt 12, Prkacin 3.

Odbojkašice OTP banke novu su prvoligašku sezonu otvorile domacim porazom od kvalitetnijih Splicanki. Drugi im je to poraz sezone nakon onog u Kupu, pri cemu nisu dosad osvojile niti set. Puljanke su se mucile i u napadu, jer prijem servisa nije bio na ocekivanoj razini, a teško su pulske napadacice uspijevale poentirati preko visokog splitskog bloka.

Gošcama iz Splita trebalo je tek sat i deset minuta da iz Pule ponesu sva tri boda. Igracice koje s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Ivica Jelic dominirale su u svim segmentima igre i to su preslikale na rezultat. (R. CAR)