OTP banka - Rijeka 2:3

Zakljucile su odbojkašice OTP banke sezonu, a Rijecanke su u finalu. Porazom u pet setova nakon sat i 45 minuta igre u uzvratnoj su utakmici polufinala doigravanja pulske igracice s 0:2 u polufinalnoj seriji završile svoj nastup u doigravanju.

Bile su na korak do velikog izjednacenja jer su brzo izgubljeni prvi set velikom borbenošcu preokrenule u vodstvo od 2:1. No, za odlucujuci korak i odlazak u treci susret polufinala nisu imale snage.

OTP banka - Rijeka 2:3 (10:25, 25:23, 25:23, 17:25, 7:15). SC Mirna. Gledatelja: 200. Suci: Hranic I Milinovic (oba Zagreb).

OTP BANKA: Terlevic 4, Ikanovic (L), Milin, Drviš 7, Racic 22, Vuletic, Jahn 3, Vitasovic 3, Todorovic, Dogan 15, Slavulj 2.

RIJEKA: Došen (L), Pilepic 12, Zdrilic 20, Savic, Cutuk 14, Magdic 14, Fabris 16, Brcic 2.

Servis poeni: OTP banka 8 (Racic 6, Jahn, Dogan), Rijeka 8 (Magdic, Pilepic 5, Cutuk, Brcic). Blok poeni: OTP banka 8 (Racic 4, Jahn, Dogan 2, Drviš), Rijeka 12 (Magdic 2, Pilepic, Fabris 2, Zdrilic 3, Cutuk 2, Brcic 2).