OTP banka - Mladost 1:3

Pred vrlo bucnim i dobro popunjenim tribinama u Pattinaggiu odbojkašice pulske OTP banke nisu uspjele upisati pobjedu vrijednu prvog mjesta u derbi susretu 4. kola protiv Mladosti. Nakon sata i 50 minuta susret je "kuhanjem" Nikoline Jelic zakljucen rezultatom 3:1 (25:27, 25:23, 13:25, 18:25) za gošce koje su time ostale jedina neporažena ekipa Prve A lige.

U izjednacenom susretu prevagu je na stranu gošci odnio bolji servis kojim je razbijen pulski prijem cime su tehnicarke Vitasovic i Juric bile onemogucene da upošljavaju napadacki raspoložen tandem srednjih blokera Jahn – Slavulj, a usto su gošce pocetnim udarcem ostvarile znatan broj direktnih poena, posebno u zadnja dva seta.

Dvorana SC Mirna. Gledatelja: 250. Suci: Rajkovic, Gvozden (oba Rijeka).

OTP BANKA: Vitasovic, Juric 2, Dudic 10, Dogan 11, Dmitrovic 10, Jahn 14, Slavulj 13, Terlevic 2, Celija, Radišic, Halilovic (L), Licul (L).

MLADOST: Magdic 17, Jelic 10, Becic 16, Cutuk 13, Šimenc, Miloš 4, Vrbanc, Damjanovic, Pejic 6, Malevic (L), Rajkovic (L).