Osjecani potukli Porecane

Umjesto da se od najvjernijih navijaca u posljednjem ovo sezonskom nastupu na svom parketu oproste uvjerljivom pobjedom, a za što su imali lijepu priliku, jer smo Porec prijašnjih sezona gledali u jacim izdanjima od sinocnjeg, osjecki rukometaši pot kraj utakmice nepotrebno su se poigrali vatrom. Naime, nakon što su tijekom gotovo cijele utakmice vodili s po pet pogodaka prednosti (ce tiri puta u prvom, te još šest puta u drugom poluvreme nu), a u 38. minuti na se maforu je uz izrazitu nadmoc domacih pisalo i 20:14, dakle “+6”, ishod je, ipak, odlucen u posljednjim minutama inace kvalitetom prosjecnog ogleda. Još je u 47. minuti, istina, sve izgledalo sasvim normalno, a onda su, pet mi nuta prije kraja, Porecani prvi put (izuzme li se pocetnih, 1:1, nap.a.) uspjeli izjednaciti (26:26)! Bilo je to razdoblje u kojem je Hrvoje Privšek ostavio na parketu (uz Martina Juzbašica koji je cuvao mre žu cijelo drugo poluvrijeme), posve mlad i neiskusan sastav. Kad je trener domacih shvatio da je vrag odnio šalu, opet je na parket poslao naj bolju sedmorku. Brzo je rezultat prevagnuo u korist objektivno boljih Osjecana i u 58. minuti prakticno je sve riješeno (30:27), buduci da su mrežu inace sigurnog Krevatina tada rešetali Toma ševic dvaput, Juric i Tomas, a na drugoj strani samo je Radakovic pokušao odgoditi rezultatsku odluku.