Odlican rezultat pulskih plivaca

U Tuheljskim Toplicama 14 i 15. listopada sedmi je put za redom održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju za osobe s intelektualnim teškocama. Sudjelovalo je 35 ekipa i 140 natjecatelja. Škola za odgoj i obrazovanje predstavila se s tri natjecatelja.

Avdi Semir na 25 m slobodnim stilom osvojio je peto mjesto. Alen Kvakic na 25 m prsno osvojio je trece mjesto i broncanu medalju, dok je Hrvoje Lohajner na 50 m slobodnim stilom takoder osvojio trece mjesto i broncanu medalju. Trenerica ovih sjajnih sportaša je profesorica Višnja Popovic.

Natjecanje se održalo pod pokroviteljstvom Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi te Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, u suradnji sa Specijalnom olimpijadom Hrvatske i Paraolimpijskim odborom Hrvatske.