Odbojka: Pobjeda Porečanki, poraz Puljanki

Ilustracija (J. P.)

Kad bi Riječanke uspjele u jednu cjelinu povezati sve ono dobro što tijekom utakmice naprave, onda bi se možda imale pravo nadati osvojenom setu protiv ekipe kakva je Poreč ili pobjedi protiv neke od ekipa iz ovog jakosnog razreda. Porečanke su bile prejake i odigrale onoliko koliko im treba za pobjedu (K. S.)

Utakmica 5. kola prve jakosne skupine Prve lige odbojkašica: Rijeka CO - Poreč 0:3 (17:25, 18:25, 17:25). Dvorana mladosti. Gledatelja: 100. Suci: Babić i Gvozden (oba Zagreb).

RIJEKA CO: Curać 1, Popić 2, Boban, Milosavljević (L), Cvijić, Francetić, Pešut 12, Šćulac 6, Mioč 7, Kraljević 4.

POREČ: Pahović, Zahirović 1, Brletić 7, Miloš 7, Čizmić 5, Burilo 20, Jakšetić 4, Sain (L), Sučić 1, Žužić 3.

Nova Gradiška - Pula 3:0

Odbojkašice Pule upisale su četvrti poraz u novoj sezoni Prve A lige, skupine II. U Novoj Gradiški domaće su igračice slavile s "čistih" 3:0 i tako ostavile Puljanke u iščekivanje prvog osvojenog seta u sezoni. Ponovile su se boljke iz prošlog kola, 20-ak promašenih početnih udaraca što je bio dodatni vjetar u leđa domaćinu.

Susret 5. kola Prve A lige odbojkašica, skupina II: Nova Gradiška Pula 3:0 (25:18, 25:15, 25:12). Dvorana Elektro-tehničke škole. Gledatelja: 250. Suci: Dubac i Barbić (oboje Osijek).

NOVA GRADIŠKA: Zubović, Papac, Mlinac, Duvnjak, Mijić, Kovač, Vidošić, Glasnović, Dautović, Čeliković, Bloom, Pilaš.

PULA: Rujak, Gevelekaj, Levak, Fabris, Tadić, Kralj, Šipušić, Petrić. Božeglav, Ćopić, Barbić, Bat. (I. C.)