Novi poraz Lokomotiva, Bilić pred otkazom

U derbiju 14. kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA Moskva je pobijedio gradskog suparnika Lokomotiv 2:1 i tako dodatno otežala poziciju Slavena Bilića na klupi Lokomotiva.

Bila je to već šesta uzastopna utakmica Bilićeve momčadi bez pobjede. U zadnjih pet ligaških kola Lokomotiv je osvojio svega dva boda, a ispao je i iz nacionalnog kupa.

CSKA je poveo u 29. minuti golom Elma, izjednačio je Jaščenko u 33. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Wernbloom u 90. minuti. Lokomotiv je od 67. minute igrao bez isključenog Tarasova, a u posljednjih deset minuta i s dva igrača manje nakon što je zbog ozljede izašao Maicon, a Bilić je do tada obavio sve tri izmjene. Vedran Ćorluka i Dario Krešić odradili su svih 90 minuta u dresu Lokomotiva.

CSKA vodi na ljestvici sa 33 boda, Zenit ima tri manje, dok je na trećem mjestu Anži sa 29 bodova, ali i utakmicom manje. Lokomotiv je na osmom mjestu sa 21 bodom. (Hina)