Nova pobjeda pulskih košarkašica

Zadar- Pula 61:74  Dvorana III u Višnjiku. Gledatelja: 100. Suci: Stojic i Braica (oba Šibenik).

ZADAR:
Sesar 8 (0-1), Jacan 4, Kovacevic, Perica 8 (1-2), Tokic 6 (2-2), Skroce, A. Erslan 9 (0-1), Blaževic 17 (3-6), Majstorovic 4 (2-3), Meštrovic 5 (5-6), Popovic, M. Erslan.

PULA:
?ukic 8, Premasunac 17 (3-4), Flaherty 20 (4-4), Cvjetkovic 13 (7-8), Tešic, Percan, Valentic 3 (1-2), Lamot, Ramljak 11 (1-2), Jakelic 2.

Košarkašice «Pule» srušile su još jednu tradiciju; u 3. kolu A-1 lige ostvarile su i trecu pobjedu ove sezone, prvi puta pobijedivši ekipu «Zadra» na gostovanju u svom dosadašnjem prvoligaškom stažu. Ujedno, Puljanke su upravo sa zadarskom ekipom dosad odigrale najviše medusobnim utakmica, jer su se osim u prvenstvu sastajale i u Kupu.

«Pula» je dominirala gotovo svih 40 minuta i vecim dijelom utakmice kontrolirala rezultat. Zadranke su vodile jedino u prvoj cetvrtini, maksimalno s cetiri razlike (19:15), a nakon što su Puljanke ponovo preuzele vodstvo u zadnjoj minuti prve cetvrtine domaci sastav više prakticki i nije imao šansu dobiti utakmicu.