Moslavina - Porec 29:35

Kutinska Moslavina i dalje ostaje jedan od najdražih domacina rukometašima Poreca. Na pet gostujucih utakmica kod Kutinjanja, u svojih šest premijerligaških sezona, Porecani su veceras zabilježili trecu pobjedu. Slavlje Porecana moglo je biti i izraženije s obzirom na to da su dvije minute prije kraja vodili i s najviših deset golova (35:25).

U uspjehu Poreca valja izdvojiti nevjerojatnih 15 golova Vedrana Mataije, uz još svega cetiri promašaja. Uz kapetana najzaslužniji za dobro raspoloženje u povratku Porecana kuci bili su i dirigent Milan Ivancev, najiskusniji Ivica Gudic, oporavljeni Stefan Vujic, u prvom poluvremenu raspoloženi Alen Grd na vratima i Mario Galijot.

Porecki rukometaši su do 22. minute igre, ponajviše zahvaljujuci nezaustavljivom Mataiji koji je u tom periodu sedam puta poentirao, stekli sedam golova prednosti (14:7), no Moslavina je do odlaska na odmor, serijom 7:2, svoj zaostatak uspjela svesti na obecavajucih minus dva (14:16).

Sve do polovice drugog poluvremena Kutinjani su uspijevali održavati zaostatak od dva pogotka (21:23), no u samoj završnici više jednostavno nisu ravnopravno mogli parirati Porecanima, ponovno se raspucao Mataija kojem se pridružio i Vujic i gosti su deset minuta prije kraja dostigli devet zgoditaka prednosti (32:23), te su visoku razliku bez problema održali zadnje dvije minute igre.

MOSLAVINA: Kristic (6+0), Slakoper (5+0), Katic, Masnec 3, Brnas 4, ?ozo, Podvalej 2, Lukes, Baric 2, Poznanovic, Šepak 1, Sertic 7 (1), Slukan 3, Juric 6 (3), Crnojevic 1, Mirkovic.

POREC: Grd (9+0), Jablan (2+1), Prelac, Mataija 15 (5), Galijot 4, Vujic 6, Krajinovic 1, Thoss, Šimicic, Crnic, Ivancev 4, Gudic 5, Radakovic, Milicevic.Sedmerci: Moslavina 5 (4), Porec 5 (5). Iskljucenja: Moslavina 6, Porec 10 minuta.