Moslavina - Arena Jadrograd 30:31

Drugo kolo za redom rukometaši "Arene Jadrograd" došli su do minimalne pobjede. Nakon "Dubrave" kod kuce, igraci Slavice Bonic s jednim su pogotkom razlike svladali na njenom parketu "Moslavinu" i tako odmah na otvaranju sezone pokazali da nemaju namjeru biti samo prolaznici kroz Premijer ligu.

Domaci su rukometaši na otvaranju susreta dvaput imali minimalno vodstvo (1:0 i 2:1), nakon cega su gosti preko Saše Brešcica, koji je postigao prva cetiri pogotka za Puljane, ostvarili prednost koju su do 15 minute podignuli na "plus pet" (4:9), najvecu prednost u prvom dijelu.

Na odmor se otišlo s dva pogotka razlike za "arenaše" (14:16), da bi u nastavku susreta rukometaši "Moslavine" serijom golova svoj najistaknutijeg pojedinca Sertica uspjeli najprije stici do poravnanja (21:21 - 40'), a potom i do dvije minimalne prednosti (23:22 - 44' i 24:23 - 45').

No, "arenaši" su ostali hladnih glava i uspjeli ponovno doci u minimalno vodstvo te gol prednosti održavati do dvije minute prije kraja kad je 30. pulski pogodak postigao Marijan Bašic. Domacin nije uspio uzvratiti i na ulasku u posljednju minutu Igor Rožman je odveo Puljane na "plus dva", a jedino što su rukometaši "Moslavine" do kraja uspjeli bilo je ublažiti poraz.

Školska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Bulum i Carevic (oba Metkovic).

MOSLAVINA: Katic 3, Masnec 2, Brnas 3, ?ozo, Podvalej 1, Lukes 1, Baric 4, Šušnja, Kristic (9+1), Šepak, Sertic 9 (5), Slukan 1, Juric 4, Crnojevic 2, Mirkovic, Slakoper (4+0).

ARENA JADROGRAD: Popovic (9+1), Dobrila, Osmic, Barišic 1, Rožman 4, A. Bašic 3, Bonic, Brešcic 7 (2), Tomašev 4 (1), Špac, Jukan 1, Juric, M. Bašic 6, Badurina (11+1), Perlic 1, Jovanovic 4.Sedmerci: Moslavina 7 (5), Arena Jadrograd 7 (6). Iskljucenja: Moslavina 14, Arena Jadrograd 14 minuta.