Mladost Iskon - Pula 1:4

Trecu ovosezonsku pobjedu u Prvoj ligi ostvarile su u subotu stolnotenisacice Pule koje su na gostovanju u Zagrebu s 4:1 pobijedile drugu ekipu Mladosti Iskona.

Pulske seniorke morale su se pomuciti više od ocekivanog da bi slomile otpor domace kadetsko - juniorske postave, koja je tri od pet odigranih partija uspjela odvesti u peti set, te pritom i ušicariti jednu partiju.

Bez greške i izgubljenog seta opet je odigrala Ivanka Bilobrk, koja je s po 3:0 eliminirala Idu Jazbec i Mateju Jeger, a uspješan je bio i novokomponirani pulski dubl, Bilobrk/Jankovic.

Dvoboj je porazom otvorila Ljiljana Jankovic, koja je s 2:3 poražena od Mateje Jeger, koja je u prvom setu prokockala vodstvo 7:3 (8:11). U trecoj partiji meca Dina Pervan je takoder morala igrati pet setova i to protiv Josipe Zajec, pogotovo nakon što kod 1:1 u setovima u trecem nije iskoristila cetiri set lopte (10:6).

Mladost Iskon - Pula 1:4, rezultati: Jeger - Jankovic 3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 11:3, 11:6), Jazbec - Bilobrk 0:3 (4:11, 7:11, 8:11), Zajec - Pervan 2:3 (9:11, 11:7, 13:11, 6:11, 9:11), Jeger, Zajec - Bilobrk, Jankovic 2:3 (7:11, 5:11, 15:13, 11:8, 6:11), Jeger - Bilobrk 0:3 (6:11, 7:11, 7:11).