MKA IPC - Buzet 29:23

U 11. kolu Premijer lige buzetski rukometaši su na gostovanju u Cakovcu zabilježili svoj cetvrti ovosezonski poraz. Kobna su po Buzecane u ovom susretu bila iskljucenja njihovih igraca u drugom poluvremenu, kad su domaci rukometaši s igracem više u polju uspijevali u dva navrata steci osjetniju prednost i sacuvati je do kraja susreta koji je okoncan pobjedom Cakovcana 29:23.

Susret 11. kola Premijer lige rukometaša: MKA IPC - Buzet 29:23 (12:12). Dvorana graditeljske škole. Gledatelja: 300. Suci: Dalibor Jurinovic (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na Moru).

MKA IPC: Loncar (8), Pažin 3, Baric, Balog, Karacic 7 (2), Crnic, Zadravec, Sladoljev (7), Rodik, Turk 1, Mesaric 2, Krajner 3, Pašalic 3, Herman 2, Cavar 5, Jelinic 3.

BUZET: Petric (12+1), Šverko, Prodan, Grižancic 3, Gašpar 2, Ljubotina, Sirotic, Mavrovic 3, Vrkljan 5, Slipcevic, Vozila 3, Silic, Šunjic 7, Dragicevic.Sedmerci: MKA IPC 3 (2). Iskljucenja: MKA IPC 4, Buzet 6 minuta.