Medvešcak NFD - Buzet 21:21

U prvom susretu nove sezone rukometaši "Buzeta" osvojili su vrijedan bod u Zagrebu, kojem su cak mogli pridodati i drugi da nije bilo izrazito loših prvih 30 minuta.

Osim dva pocetna izjednacena rezultata (1:1, 2:2), pomladena momcad "Medvešcaka" imala je vodstvo tijekom cijelog prvog dijela na svojoj strani. Uglavnom se prednost domacih kretala izmedu dva i tri razlike, da bi na kraju poluvremena serijom 3:0 otišli na velikih "plus 5".

U nastavku kao da je na parket izašla neka druga momcad "Buzeta". Silnom su borbenošcu u obrani uspjeli otupiti oštricu napada domacina, tako da je "Medvešcak" u drugih 30 minuta uspio postici tek sedam pogodaka.

Fanaticnom igrom gdje je na golu briljirao Petric, a u napadu nezaustavljivi Šunjic, Buzecani su brzim otvaranjem i polukontrama uspjeli totalno "unerediti" domacina. Ovim je bodom, a u prvom redu igrom u drugih 30 minuta, momcad "Buzeta" pokazala karakter pobjednika, iako se zbog vrlo lošeg otvaranja susreta kuci vratila (samo) s bodom.

Dvorana Doma sportova. Gledatelja: 100. Suci: Glavinic i Veraja (oba Metkovic).

MEDVEŠCAK NFD: Mastelic, ?uric 1, Rajic 1, Tomic, Boban 2, Balic 1, Marincic 4 (3), Hadrovic 6, Kontrec 2, Didic 3, Roncevic, Gvozdanovic, Vrselja, Tokic 1, Šijak, Franjic.

BUZET: Petric, Šverko, Prodan, Vukelic, Gašpar, Ljubotina 3, Mavrovic 1, Horvat 2, Vozila 2, Jovic, Šunjic 9, Pavletic, Kisicek, Sirotic, Vrkljan 4 (2), Dragicevic.Sedmerci: Medvešcak NFD 3 (3), Buzet 4 (2). Iskljucenja: Medvešcak NFD, Buzet 10. minuta.