Medvešcak NFD - Arena J. 34:27

Crna serija pulskih rukometaša nastavljena je i kod Medvešcaka. Protiv fenjeraša su u susretu 14. kola Premijer lige upisali vec deseti prvenstveni poraz.

Priželjkivali su igraci trenerice Bonic da se s nova dva boda vrate s posljednjeg ovogodišnjeg gostovanja, ali sudeci po kretanju rezultata tom pothvatu nisu bili ni blizu, pa su domaci rukometaši bez poteškoca došli do tek druge prvenstvene pobjede.

Arenaši su u igri bili samo do osme minute kad je Tomašev izjednacio na 3:3, jer je to bilo posljednje izjednacenje na susretu. Nakon toga su zagrebacki rukometaši serijom 5:0, u koju je Radic ugradio tri pogotka, odjurili i Puljani su im se do kraja susreta uspjeli tek dvaput približiti na zaostatak od tri gola razlike, 19:16 i 23:20.

Imali su "medvjedi" u tri navrata po sedam golova prednosti, 11:4, 18:11 i 33:26, a tom je razlikom na kraju i zakljucen susret.

Utakmica 14. kola. Mala dvorana Doma sportova.

MEDVEŠCAK NFD:
Mastelic (16), Radic 5, Tomic, Balic 2, Marincic 2 (1), Golic, Kontrec 5, Didic 5, Kvesic (1), Gvozdanovic 1, Boban 4, Gudin, Roncevic, Tokic 10 (6), Bureš, Vuletic.

ARENA JADROGRAD:
Badurina (12), Dobrila, Osmic, Barišic 1, Rožman 1, A. Bašic 3, Bonic 2, Brešcic 3, Tomašev 5, Popovic (5), Špac, Jukan 1, Rajic, M. Bašic 7 (3), Perlic, Jovanovic 4.

Sedmerci: Medvešcak NFD 8 (7), Arena J. 3 (3). Iskljucenja: Medvešcak NFD 8 minuta, Arena J. 6 minuta.