Medvešcak - Buzet 25:24

U neizvjesnoj i uzbudljivoj završnici rukometaši Buzeta ostali su bez bodova na gostovanju kod Medvešcaka. Pogotkom Grižancica u zadnju minutu Buzecani su ušli sa zaostatkom od jednog pogotka (25:24), ali su nervoza i manjak koncentracije u zadnjem napadu ipak bodove ostavile u Zagrebu.

Iako su doživjeli šesti ovosezonski poraz rukometaši Buzeta prikazali su dobru i hrabru igru u kojoj su se posebno istaknuli vrlo dobri vratar Percic sa 12 obrana i ucinkoviti Vrkljan u napadu sa 8 pogodaka. Sa manje grešaka i oscilacija u igri gosti su vrlo lako mogli na ovom gostovanju doci i do povoljnijeg rezultata.

MEDVEŠCAK: ?uric, Rajic 1, Tarabochija 2, Balic, J. Šunjic 5, Gudin, Raic 4 (1), Tkalcec, Gvozdanovic, Brnas 6, Šijak, M. Šunjic (18+2), Belsinger 2, Marincic, Šprem 4, Sokolic 1.

BUZET: Percic (12), Šverko, Prodan, Jovic, Grižancic 2, Gaspar, Ljubotina, Sirotic, Mavrovic 2, Vrkljan 8 (1), Slipcevic, Vozila 1, Silic, Šunjic 5 (1), Vukelic, Dragicevic.

Sedmerci: Medvešcak 1 (1), Buzet 4 (2). Iskljucenja: Medvešcak 4. minute, Buzet 6. minuta.