Medimurje - Porec 31:37

Rukometaši Poreca ostvarili su ono što su ove sezone na gostovanju u Cakovcu ostvarili svi dosadašnji gosti izuzev Karlovaca. Uspješno su odradili zadacu i bez vecih poteškoca uknjižili bodove protiv fenjeraša.

Cakovcani su otpor uspijevali pružati desetak minuta igre, do rezultata 7:7, no onda su gosti odlucili zakljuciti pricu te su u završnih pet-šest minuta prvog poluvremena serijom 8:1 na odmor otišli s plus devet (21:12).

Na samom otvaranju drugog dijela Tim Thoss je golom podigao prednost Poreca i na najviših plus deset.

Utakmcia 19. kola: Medimurje - Porec 31:37 (12:21). Dvorana Graditeljske škole. Suci: Bernobic i Kalcic (oba Rijeka).

ME?IMURJE: Matucec (5+0), Kovacevic, Horvatic 4, Miševic 2, Škrobar, Krajner 5, Petek 10 (5), Budiša, Zadravec 4, Novak, Pusic, Sklepic, Kovacic 3, Marcec, Baric 3, Hajdarovic.

POREC: Sladoljev (18+0), Tomaic, Krajinovic, Cužic 5 (3), Deak, Vujic 4, Prelac, Coric 2, Lakovic 1 (1), Gavranovic 5, Gudic 7, Topic, Radakovic 4, Thoss 5, Gruicic 1, Milicevic 3.

Sedmerci: Medimurje 4 (3), Porec 4 (4). Iskljucenja: Medimurje 10, Porec 16 minuta. Trece iskljucenje: Gavranovic (30').