Marina Kaštela - Buzet 27:27

U vrlo neizvjesnom i uzbudljivom susretu rukometaši Buzeta propustili su nadmašiti domacina i izjednaciti se s momcadi Splita na celu premijerligaške ljestvice. Neizvjesna završnica kao da je unijela nemir u redove obje momcadi koje su na ulasku u posljednjih pet minuta susreta zaredale s nekoliko uzastopnih promašaja, a potom Buzecani nakon kontranapada Gašpara vracaju prednost na svoju stranu (26:27 - 59'), no preko visokog bloka u sljedecem napadu "odgovara" M. Bujas. Minutu prije kraja Buzecani su lijepo izigrali gostujucu obranu, a zicer u zgoditak sa šest metara nije uspio pretvoriti Ljubotina, zahvaljujuci obrani Bulicica.