LP: Bayern pobijedio, PSG i Barcelona neriješeno

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Bayern je na Allianz Areni pred 68.000 gledatelja pobijedio Juventus 2:0 načinivši veliki korak prema plasmanu u polufinale.

Golove za bavarski sastav zabili su David Alaba u 25. sekundi utakmice te Thomas Mueller u 63. minuti na asistenciju našeg Marija Mandžukića.

Hrvatski napadač igrao je do 89. minute kada ga je zamijenio Mario Gomez. Uzvratni susret je 10. travnja u Torinu.

U Parizu su PSG i Barcelona su 48.700 gledatelja na Parku prinčeva odigrali bez pobjednika 2:2. Golove za pariški sastav postigli su Zlatan Ibrahimović (80) i Blaise Matuidi (90+4), a za goste Lionel Messi (38) i Xavi (89-11m).

Barca je u Parizu ostvarila pozitivan rezultat, međutim ozlijedio se Lionel Messi, koji je zbog problema s koljenom u poluvremenu ostao u svlačionici. Barca je odmah na svom Twitteru potvrdila da se radi o ozlijedi tetive koljena, a koliko je ozljeda teška, doznat će se nakon sutrašnjeg liječničkog pregleda.

Uzvratni susret je 10. travnja na Camp Nou. (Hina, foto Reuters)