Lokomotiva – Pula 1:4

Stolnotenisacice «Pule» nastavile su pobjednicki niz u tekucem prvenstvu Prve lige; u 4. kolu slavile su na gostovanju u Vinkovcima gdje su nadigrale tamošnju prvoligašku ekipu «Lokomotive» uz samo jednu izgubljenu partiju. U dosad odigrana cetiri meca pulske stolnotenisacice imaju maksimalan ucinak.

Pobjeda Puljanki je i u Vinkovcima mogla biti i «glatka» da je u prvoj partiji dvoboja Ljiljana Jankovic protiv Sladane Dragoljevic iskoristila vodstva u prvom (10:3) i cetvrtom setu (8:5). Ivanka Bilobrk i Dina Pervan lakocom su nadigrale Enu Botic odnosno Anitu Gubicu, a Bilobrk i Jankovic savršeno su odigrale i igru parova protiv Dragoljevic i Gubice. Dvoboj je okoncan nakon pete partije u kojoj su se susrele ponajbolje igracice «Lokomotive» i «Pule»; Bilobrk nakon gubitka treceg seta u «fiksu» više nije dala priliku Dragoljevic, te ju je pobijedila s 3:2.

Lokomotiva – Pula 1:4,
rezultati: Dragoljevic – Jankovic 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:9), Botic – Bilobrk 0:3 (3:11, 3:11, 11:13), Gubica – Pervan 0:3 (6:11, 5:11, 5:11), Dragoljevic, Gubica – Bilobrk, Jankovic 0:3 (5:11, 5:11, 5:11), Dragoljevic – Bilobrk 2:3 (11:4, 7:11, 14:12, 4:11, 5:11).