Lokomotiva - Arena 32:27

Zagreb. Susret 14. kola Prve lige rukometašica .Lokomotiva - Arena 32:27 (19:11).

LOKOMOTIVA:
Smiljanic 2, Pasaric, Vuckovic, Covic 1, Bukovina (7+1), Razum (4+1), Ježic 6, Jankovic 7, Puljic, Tomic, I. Milic 2, Milanovic Litre 3, M. Milic 2, Bašic 6, Krsnik 3.
ARENA:
Dukic (11+2), Vukic, Gaborovic 2, Maras 1, Mikolic, Kiridžic 10 (3), Mandic, Miloševic 8, Gavranic, Šabic 5 (1), Jelcic (2), Mudronja 1.
Sedmerci:
Lokomotiva 2(0), Arena 6(4). Iskljucenja: Lokomotiva 8 minuta.

Rukometašice Arene doživjele su u Zagrebu prvi ovogodišnji, a šesti ukupno, poraz nakon što su u susretu 14. kola Prve lige izgubile od Lokomotive rezultatom 32:27. Pitanje pobjednika bilo je riješeno vec nakon prvih 30 minuta igre koje su domace igracice, kojima je ovo 13. pobjeda, zakljucile s prednošcu od osam golova razlike pa su treneri obiju sastava u nastavku priliku dali i igracicama s klupe. (R. CAR)