Liga prvaka: Zenit - Atletico Madrid 1:1

U prvom susretu petog kola G skupine nogometne Lige prvaka Zenit i Atletico Madrid su u St Peterburgu odigrali 1:1. Gosti su u Rusiju doputovali bez glavnih igraca Diega Coste, Davida Ville i Arde Turan medutim, domacin to nije uspio iskoristiti. Atletico je cak poveo golom Adriana Lopeza u 53. minuti, no Zenit je izjednacio nakon autogola Tobyja Alderweirelda u 74. minuti. Glavni krivac za Zenitov gol je ipak vratar Thibaut Courtois koji je promašio loptu prilikom boksanja. Atletico je i prije gostovanja u St Peterburgu osigurao prvo mjesto u skupini i plasman u osminu finala Lige prvaka. Španjolci sada imaju 13 bodova, Zenit je drugi sa šest bodova, Porto ima cetiri boda, a becka Austrija je na zacelju s jednim bodom. Veceras je na rasporedu još utakmica izmedu Porta i Austrije. (Hina)