Liga A-1: Pobjeda pulskih košarkašica

Košarkašice Rockwool Pule pobjedom su krenule u nastavak sezone u A-1 ligi. U susretu odigranom danas u Pattinaggiu, "rockwoolice" su svladale Studenac i tako uzvratile gošćama na jesenskom porazu u Omišu.

Konačnih "plus 22" ne oslikava u potpunosti zbivanja na parketu, jer se u posljednju četvrtinu ušlo pri rezultatu 55:53, a onda je uslijedilo furioznih deset minuta domaćih košarkašica i Studenac je bio ispijen.

Utakmica 12. kola A-1 lige košarkašica. Dvorana SC Mirna. Gledatelja: 70. Suci: Lenac (Rijeka), Milin (Rijeka), Koraca (Poreč).

ROCKWOOL PULA: Đukić 11 (2-2), Pačkovski 13 (3-3), Čičić 8, Bedalov 32 (2-4), Butković, Tešić, Bosilj 10 (1-2), Ramljak 12 (4-5), Tukić, Mišić.

STUDENAC: Pezo, Vrvilo 12 (4-4), Kalajžić 11 (6-9), Šerić 16 (4-6), Vrkić, Jerčić 17, Dinčić 4, Puljić, Vlahov, Podrug 4 (2-2).

Tri poena: Rockwool Pula 4/18 (Đukić 3, Bosilj 1), Studenac 6/27 (Jerčić 5, Kalajžić 1). (I. CEROVAC, snimio D. ŠTIFANIĆ)