Kvalifikacije za SP: Pobjede Nizozemske i Švicarske

U kvalifikacijama za nogometno Svjetsko prvenstvo 2018. u nedjelju je u skupini A Nizozemska u gostima dobila Luksemburg sa 3-1, te se je bodovno izjednačila sa Švedskom, obje momčadi imaju po 7 bodova. Na vrhu je Francuska sa 10 bodova, koja je u petak svladala Švedsku sa 2-1

Nizozemska je povela golom Robbena u 36. minuti, ali Luksemburg je do kraja poluvremena iznenađujuće došao do poravnanja, a strijelac je bio Maxime Chanot u 44. minuti iz penala. Pobjedu Nizozemcima donio je Memphis Depay pogocima u 58. i 84. minuti.

U istoj skupini Bugarska je pobijedila Bjelorusiju sa 1-0 pogotkom Ivelina Popova (10).

Švicarska je u skupini B zadržala stopostotan učinak pobijedivši Farske otoke s 2-0 golovima Derdiyoka (27) i Lichtsteinera (83). Mađarska je na svom terenu protiv slabašne Andore slavila sa 4-0, a večeras europski prvak Portugal dočekuje Latviju.

U skupini H Cipar je očekivano dobio Gibraltar sa 3-1, a večeras se sastaju Belgija - Estonija, te Grčka - Bosna i Hercegovina. (Hina)