Kup Hrvatske: Lokomotiva i Cibalia u polufinalu

Lokomotiva i Cibalia prvi su polufinalisti Kupa Hrvatske. U uzvratnim susretima četvrtfinala Lokomotiva je na Maksimiru odigrala 0:0 s GOŠK-om, trećeligašemiz Dubrovnika. S obzirom na to da su puleni Tomislava Ivkovića pobijedili u Dubrovniku 1:0, plasirali su se u polufinale.

U Gradskom vrtu je Cibalia svladala domaćina Osijek 3:1. Vinkovčani su poveli zgoditkom Koledića u
prvoj minuti, poravnao je Lešković u 51', a pobjedu i prolaz Vinkovčana u polufinale osigurao je Puljić dvije
minute kasnije. Pobjedu Vinkovčana potvrdio je Bartolović (90'). Prva utakmica u Vinkovcima okončana je
1:1.

Danas je u Koprivnici na rasporedu uzvratna utakmica između Slaven Belupa i Zadra. Zadrani, koji u subotu
gostuju u Puli u okviru 18. kola Prve HNL, na Stanovima su pobijedili 1:0. (Hina; GI)