Kranjčar s QPR-om u finalu doigravanja za ulazak u PL

Niko Kranjčar (M. MIJOŠEK)

Nogometaši Queens Park Rangersa izborili su nastup u finalu doigravanja za ulazak u prvu englesku ligu, oni su u uzvratnom polufinalnom susretu na svom terenu svladali Wigan Athletic sa 2-1 (1-1, 0-1) nakon produžetaka.

Kako je prvi susret završio 0-0, QPR je prošao dalje s ukupnih 2-1.#L# Gosti iz Wigana poveli su preko Percha (9), poravnao je Austin (73-11m), a napadač domaćih je svojim drugim pogotom u 96. minuti osigurao pobjedu svom sastavu.

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar odigrao je svih 120 minuta za QPR. U finalu 24. svibnja na Wembleyu QPR će za ulazak u Premier ligu igrati protiv Derby Countyja koji je u drugom polufinalu svladao Brighton and Hove Albion s ukupnih 6-2. Mjesto u elitnom razredu engleskog nogometa već su izborili Leicester City i Burnley, a u drugu su ligu ispali Norwich City, Cardiff City i Fulham. (Hina)