Košarka: Rovinj - Crikvenica 68:87

Neprecizni Rovinjci (I. RADETIĆ)

Ni u trećoj uzastopnoj utakmici kod kuće u osam dana rovinjski košarkaši nisu uspjeli doći do željene pobjede. Od samog početka igru su diktirali uigrani gosti iz Crikvenice, dok su se domaćini samo u prvom dijelu donekle držali s protivnikom. Nakon 20:21 za goste, Benić s dvije trice u odlučujućem trenutku donosi prednost s kojom igrači Crikvenice odlaze na odmor.

Početkom nastavka preko Konjevića gosti dolaze u veliku prednost, dok rovinjski košarkaši više od tri minute nisu uspjeli ubaciti loptu kroz obruč protivnika koji je dobrom obranom držao ritam igre i rezultata. Kod Rovinja raspoložen za igru bio je Kordiš koji je ubacio 35 koševa.

Četiri minute prije kraja igrači Crikvenice imaju "plus 20", pa su u finišu susreta u domaćim redovima svi mladi igrači dobili priliku da zaigraju.

Dvorana Valbruna. Gledatelja: 50. Suci: Pejović (Pula) i Koraca (Poreč).

ROVINJ: Bezmalinović 5, Matošević 2, Honović 4, Ćosić, Kordiš 35, Atlija 5, Živković 10, Šturman, Križanac, Banko, Franković 7.

CRIKVENICA: Konjević 27, Piškulić 5, Bešlija, Mandžuka 8, Komadina 9, Baričević 2, Deleut 2, Kozlevčar 12, Pjevač, Benić 22. (I. RADETIĆ)