Korak prema polufinalu

RIJEŠILA PRVI SET - Lena Burilo (D. ŠTIFANIĆ)

Prva utakmica četvrtfinala doigravanja za prvaka: Poreč –Vukovar 3:0 (28:26, 25:21, 25:7). SRC "Veli Jože". Gledatelja: 250. Suci: Bojan Brlas (Rijeka), Domagoj Niessner (Čavle).

POREČ: Ćosić, Novosel 8, Sain (L), Zahirović (L), Levak 12, Duspara, Račić 11, Burilo 10, Jakšetić 4, Rupčić, Sučić, Žužić 2.

VUKOVAR: Pejaković, Božić, Ćirić 3, I.Čolak, Nikšić 2, Mijković 1, M. Čolak, Novalić 20, Savić (L), Kovač 1.

Pobjedom s čistih 3:0 u prvom četvrtfinalnom susretu doigravanja za prvaka protiv ekipe Vukovara, odbojkašice Poreča napravile su prvi korak prema polufinalu. Tako će sad put Vukovara otputovati s velikim šansama da već u drugom susretu izvade polufinalnu vizu. No, da to ipak neće biti lako pokazale su sinoć Vukovarke koje su u prva dva seta pružile iznenađujuće dobru igru koja je povukla i domaćina, te su gledatelji u prvih sat vremena gledali jednu od boljih odbojkaških predstava ove sezone u "Velom Joži". No, gošće u trećem setu nisu više imale snage, za razliku od Porečanki koje su tada odigrale bez mane. (M. PILAT)