Koka - Umag 21:18

Susret 25. kola Prve lige rukometašica: Koka - Umag 21:18 (9:10). Dvorana Graberje. Gledatelja: 400. Suci: Ivan Klapež, Ivan Pervan (oba Trilj).

KOKA:
Hajduk (13+0), Jalušic 7 (3), Horvat 2, Mužek, Ostarijaš 6, Kocijan 3, Markovic 1, Pozder, Damjan, Malic, Halili, Kaširelone, Tomacek 1, Furijan, Hacek 1, Hadrovic.

UMAG:
Pavic (21+0), Sergo, Žulicek, Rajic 3, Mataija 1, Bebic 1, Martic, Baksa-Markovec 5, Stilinovic, Šimicic 4, Špoljaric, Boškovic 4 (1).

Sedmerci:
Koka 3 (3), Umag 3 (1). Iskljucenja: Koka 8, Umag 6 minuta.

Stalnu pocetnu prednost domacih rukometašica Umažanke su sustigle nakon 12 minuta igre (6:6), pa zatim došle do prednosti koju su zadržale sve do završetka prvog poluvremena (9:10).

U nastavku zahvaljujuci umnogome odlicnim obranama vratarke Andreje Pavic gošce su bile u stalnom vodstvu sve do 51. minute (18:16), a onda su rukometašice Koke iskoristile dva iskljucenja u redovima suparnica za novi obrat (19:18) i pobjedu u završnici susreta.

Umažanke su tako propustile priliku osigurati ostanak u elitnom natjecanju što bi mogle uciniti iduce subote na svom parketu protiv Dalmatinke. (Z. G.)