Kišerlovski sedmi u Italiji

Najbolji hrvatski biciklist Robert Kišerlovski osvojio je ukupno sedmo mjesto na jakoj međunarodnoj utrci Tirreno - Adriatico čiji je pobjednik slavni Španjolac Alberto Contador.

Kišerlovski je zadnju, sedmu etapu na kronometar od 9 kilometara ulicama talijanskog grada San Benedetto del Tronta završio kao 39. s 44 sekunde zaostatka, te je u ukupnom poretku napredovao s desetog na sedmo mjesto.

Riječanin je ukupno zaostao na sedmoj poziciji 3.09 minuta za Contadorom. Zadnju etapu je pobijedio Talijan Adriano Malori ispred Švicarca Fabiana Cancellare i olimpijskog prvaka Britanca Bradleya Wigginsa.

Drugo mjesto na utrci pripalo je Kolumbijcu Nairu Quintani (+2.05), a treće Čehu Romanu Kreuzigeru (+2.14). (Hina)