Karlovac - Porec 23:28

S punim plijenom vratili su se rukometaši Poreca iz Karlovca u kojem su prvi put pobijedili u svojih šest premijerligaških sezona, ujedno prvi put osvojili oba boda na gostovanju ove sezone, ostvarivši vec trecu pobjedu zaredom.

Tvrdo prvo poluvrijeme okoncano je neodlucenim rezultatom 10:10, premda su Porecani imali odlican uvod u utakmicu i za 13 minuta igre poveli 7:2 uz tri gola Stefana Vujica.

No, u drugoj su se polovici prvog poluvremena Karlovcani uspjeli potpuno vratiti u susret, postigli do odmora još osam golova, dok su gosti svega tri puta uspjeli poentirati.

Karlovac - Porec 23:28 (10:10). Dvorana Mladost. Gledatelja: 500. Suci: Vanja i Vedran Banovic (oba Požega).

KARLOVAC: Bilušic (14+3), Prezelj, Benkovic, Mandalinic 5, ?ankovic, Huljina 3, Kozina, M. Štrucelj 1, Racki, Višnic 2, Smojver, D. Štrucelj 2, Obranovic 4, Požega, Batinic 4 (2), Bacic 2.

POREC: Sladoljev (9+0), Tomaic, Prelac, Deak, Galijot 2, Vujic 3, Cužic, Žužic, Gavranovic 3, Petric, Gudic 4, Topic, Radakovic 3 (1), Thoss 1, Gruicic 5, Milicevic 7.

Sedmerci: Karlovac 2 (2), Porec 4 (1). Iskljucenja: Karlovac 14, Porec 8 minuta. Crveni karton: Mandalinic (59').