Karlovac – Istra 1961 1:1

Nogometaši "Istre 1961" neporaženi su napustili karlovacki travnjak, odigravši neodluceno (1:1) s momcadi svog nekadašnjeg trenera Igora Pamica te se približili svom cilju - ostanku u elitnom društvu.

Najbolji gostujuci strijelac bio je koban po Karlovcane u 34. minuti. Nakon osvojene lopte Tokic je loptu prakticki predao Šehicu koji je izišao sam pred Sunaru, zaobišao ga i poslao loptu u nebranjenu mrežu.

U pauzi izmedu dva dijela susreta Igor Pamic je izvršio dvije promjene u svojoj momcadi i to mu se vrlo brzo isplatilo. U drugih 45 minuta kao da je izašao novi "Karlovac". U 48. minuti s dvadesetak metara preko gola je pucao Zvonko Pamic, a zatim je stiglo izjednacenje. Tokic je na desnoj strani proigrao Pamica, a na njegov ubacaj najviši u skoku bio je Novinic te izjednacio rezultat.

Stadion "Branko Cavlovic Cavlek". Gledatelja 1.000. Sudac: Mario Zebec (Varaždin)