Karlovac - Arena Jadrograd 48:22

Rukometaši Arene Jadrograd zaledeni su na "minus 26" na gostovanju u Karlovcu. Bio je to pravi pucacki trening za domace igrace tijekom kojeg su se svi, osim Rackog, upisali u listu strijelaca, dok su Tomašev i Bonic na gostujucoj strani zabili po sedam golova, ali izostala je pomoc suigraca.

Nakon pocetnih 1:1, uslijedila je domaca serija od 5:0, da bi u 17. minuti Karlovcani vec imali "plus 10" (14:4). U tim trenucima Dino Štrucelj postigao je sam jedan pogodak više nego cijela gostujuca momcad.

U drugom dijelu arenaši uspijevaju održavati 20-ak pogodaka zaostatka, no onda je u posljednjih osam minuta stigla završna karlovacka serija 6:0 za konacnih 48:22.

Dvorana Mladost. Gledatelja: 100. Suci: Bernobic i Kalcic (oba Rijeka).

KARLOVAC: Prezelj (3+1), Benkovic 4, Batinic 3 (2), Mandalinic 4, ?ankovic 5 (4), Huljina 1, Kozina 1, M. Štrucelj 3, Racki, Višnic 6, Smojver 2, Požega 4, D. Štrucelj 5, Obranovic 5, Bacic 5, Bilušic (11).

ARENA JADROGRAD: Popovic (4), Rašeta, Dobrila 1, Popovic 2, Lipovcic 1, Bonic 7, Tomašev 7 (2), Sincic, Tomaševic 1, Juric 1, Sabo, Rajic (1), Vlaho (3), Jovanovic 1, Copic 1.

Sedmerci: Karlovac 7 (6), Arena J. 3 (2). Iskljucenja: Karlovac 2, Arena J. 4 minute. (I. C.)