Ivešicu srebro, Bobanovicu bronca

Sportska dvorana na zagrebackoj Pešcenici ugostila je 19. pojedinacno kadetsko prvenstvo Hrvatske u hrvanju grcko-rimskim nacinom. Nastupilo je 84 hrvaca iz 17 hrvatskih klubova, medu kojima su bila i tri kadeta "Istarskog borca" koji su osvojili dvije medalje, srebrnu i broncanu, te jedno peto mjesto. U momcadskom poretku najuspješniji su bili hrvaci "Sesveta", dok su Puljani na kraju zauzeli šesto mjesto.

Do srebra je u konkurenciji 14 hrvaca stigao Ivan Ivešic u kategoriji do 63 kg. Ivešic je nastup u finalu izborio s tri ostvarene pobjede, da bi potom u borbi za zlato na poene bio poražen od Ivana Špiceka (Zagreb). U kategoriji do 85 kg "Istarski borac" imao je dvojicu predstavnika i obojica su dogurali do repasažne borbe za trece mjesto. Roko Bobanovic bio je uspješniji od Darija Špraha (Zagreb) i svoj je nastup okoncao s broncom oko vrata, dok je Miko Boric poražen od Stjepana Civica (Zrinj) te je tako završio na petoj poziciji.