Istra 1961: Zeleni - Crni 1:0

U međusobnom ogledu nogometaša Istre 1961, koji je na štinjanskom Fortinu trajao 40 minuta, "zeleni" su pobijedili "crne" rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Mario Babić kojeg je preciznom loptom s lijeve strane uposlio Kristijan Batelić te mu nije bio problem svladati nemoćnog Andreja Prskala. Blizu pogotka bio je i junior Robert Dadić koji je iz slobodnog udarca pogodio okvir gola.

Ova utakmica poslužila je treneru Igoru Pamiću da pruži priliku igračima koji imaju manju minutažu, ali i vidi što mogu "zeleno-žuti" juniori. Prve minute u dresu Istre 1961 odradio je tek pristigli Mirko Kramarić, a danas su se pokušala nametnuti i dvojica igrača pristiglih na probu, stoper Borković i veznjak Horvat. (GI)

Igralište Fortin. Gledatelja: 30. Strijelac: 1:0 Babić (14').

ZELENI: Lovrić, Ahmeti, Omazić, Hadžić, Makić, Petrak, Ivanović, Babić, Batelić, Sačer (od 16. Jokić), Dadić.
CRNI: Prskalo, Miličević, Borković, Vujičić, Pilipović, Blagojević, Jereb, Macan, Horvat, Kramarić, Vasilj.