Istra 1961 svladala juniore Lokomotive 6:2

Andrea Ottochan

Nogometaši Istre 1961 svladali su u prvoj prijateljskoj utakmici tijekom zimskih priprema juniore Lokomotive rezultatom 6:2. Premda u "šarenom" sastavu i tek na početku priprema, igrači pulskog prvoligaša nisu pružili previše šansi "golobradim" Zagrepčanima, a ton igri davala su dvojica starosjeditelja. U prvom dijelu bio je to Andrea Ottochian koji je upisao dva gola i jednu asistenciju, a tim je putem u drugom poluvremenu nastavila njegova zamjena Tomislav Havojić, s dvije asistencije i golom u posljednjoj minuti susreta.

Od pridošlica, istaknuo se Tomislav Ivičić koji je u dvije minute najprije poentirao za prvi gol "zeleno-žutih", a potom i gurnuo Ottochiana u priliku koju ovaj nije propustio.

Prijateljska utakmica: Istra 1961 - Lokomotiva (juniori) 6:2 (3:1). Igralište br. 5. Gledatelja: 100. Sudac: Silvestar Bezelj (Pula). Pomoćnici: Baf (Fažana) i Vazgeč (Pula). Strijelci: 1:0 Ivičić (16'), 2:0 Ottochian (17'), 3:0 Ottochian (23'), 3:1 Opardija (35'), 3:2 Štefanac (69'), 4:2 L. Hadžić (78'), 5:2 Baša (81'), 6:2 Havojić (90').

ISTRA 1961: Beblek (od 46. Ćorić), K. Hadžić (od 50. Horvat), Načinović (od 65. Zgrablić), Bijelić (od 65. Jerković), Krajačić (od 58. Milić), Jašarević, Jukan (od 46. Ivanović, od 65. L. Hadžić), Baša, Berišić (od 52. Prelčec), Ottochian (od 46. Havojić), Ivičić (od 65. Batelić).

LOKOMOTIVA (juniori): Zekić, Mikelčić, Šporčić, Čakarun, Kapović, Janjiš, Čarapina, Galić, Opardija, Mislimi, Nemanić (još su igrali: Brzović, Jolić, Ranih, Smoljo, Pasarić-Delić, Krizmanić, Štefanac, Straga, Čop). (I. CEROVAC, snimio M. ANGELINI)